Плус големина на Avia Plus Flared Plaint Pantans

Плус големина на Avia Plus Flared Plaint Pantans

Това е достапна
DEN 511.68
Количината на стоката:

Трендовски, но едноставна силуета со широк лента за половината за да седне совршено на вашата рамка. Avia Womens Plus Sime Blared Plaint Pantans се изработени во супер-мека ткаенина со праска со можност за влага за да се чувствувате удобно во текот на целиот ден. Опапената нога ви овозможува да ја облечете нагоре или надолу, што го прави разноврсна опција да се спарите со омилените врвови. Материјал : 80% полиестер/20% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’11 ”и носи големина 1x. Вклопување : опуштено вклопување; разгорена нога. Подигнување и инсејм : високи. Затворање : Повлечен стил со широк половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : ткаенина за влага; широка лента за половината со пад на грбот; Ултра-мек. Женски плус големина разгорени плетени панталони од Авиа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата