Вентура епска црна кошула со кратки ракави, xs мала

Вентура епска црна кошула со кратки ракави, xs мала

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Епската линија на спортска облека на Вентура има беспрекорна технологија за 3 D вклопување, мирис што се бори против антимикробниот полиамид ткаење, потребите заснована на температурата, така што ќе бидете кул кога е топло и топло кога е ладно, и е многу мала тежина. Направено во Италија и дизајнирана во Германија, епската линија има три должини на ракавите, три димензии и две опции во боја. Вентура епска црна кошула со кратки ракави, XS/мала : 100 проценти полиамид ги прави овие облеки исклучително удобни, лесни и компактни. 3Д еластичноста обезбедува дека оваа кошула совршено се вклопува и се чувствува прилагодена на димензиите на вашето тело без споеви. Брзо сушење и отпорно на мирис. Ве одржува топло и ладно додека управувате со влажност. Дизајниран во Германија, направена во Италија и е достапен во црна или бела боја и во 3 големини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата