Nuby Active Sipeez Чудо од Чудо чаша Спајт Спип Куп - пакет

Nuby Active Sipeez Чудо од Чудо чаша Спајт Спип Куп - пакет

Това е достапна
DEN 118.08
Количината на стоката:

Изолираната чаша за чудо од 360 степени на Nuby е специјално дизајнирана со вашето малечко во предвид, вентилот што не се шири се отвора со притисок на усните што му овозможува на вашето дете да ја контролира стапката на проток на течност, а потоа автоматски да се запечати веднаш штом вашето дете ќе се направи пиење. Изолираните чаши ги одржуваат пијалоците постудени подолго.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата