Облека Марки Г Облека бебе памук со долги ракави со долги ракави

Облека Марки Г Облека бебе памук со долги ракави со долги ракави

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

5.0 oz., 100% combed ringspun cotton 1x1 baby rib Heather is 88/12 Back neck taping with Easy Tear label3/4" double-needle hem bottom Flatlock stitch side seams and sleeve cuffs White is sewn with 100% cotton thread CPSIA compliant tracking label in side seam Облека Марки Г Облека бебе 100% памук со долги ракави со долги ракави (пакет од 3).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата