Supенски Supers'sенски Supersoft Gravity Crewneck Sweatshirt со странични џебови

Supенски Supers'sенски Supersoft Gravity Crewneck Sweatshirt со странични џебови

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Supенски џебни џебови со екипација на Reebok, Supersoft Fleece, со странични џебови е совршен пуловер за да се фрли за тренинг или само да се забавувате дома. Мека, удобна, разноврсна; Вие нема да сакате да носите ништо друго! Направено од мек материјал од руно, ова е одлично за оние студени денови. Без разлика дали се упатувате кон теретана или работите од дома, оваа џемпер ќе ви помогне да се чувствувате пријатно и да изгледате најдобро. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Active. Деколте : Екипаж со ребра со брендирана лента за вратот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : 2 странични џебови имаат најважни работи. Карактеристики : Дизајн на меко руно; Детали за логото нанапред. Supersoft гравитациска екипација џемпер од Рибок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата