Чудо на нација Девојки за кратки ракави со кратки ракави и пижами за пижами, 2 парчиња, големини 4- & плус

Чудо на нација Девојки за кратки ракави со кратки ракави и пижами за пижами, 2 парчиња, големини 4- & плус

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Донесете добри вибрации на нејзиниот стил на спиење во оваа чудо нација со краток сет со 2 парчиња! Овој сет за спиење со 2 парчиња вклучува врв на кратки ракави и пријатни шорцеви за спиење. На горниот дел од краткиот ракав има шарен графички принт на предната страна. Краткото за спиење има еластична лента за половината, нефункционално влечење и печатење. Сетот со 2 парчиња е изработен од мек полиестерски дрес што allows дозволува да биде стилска и удобна цела ноќ. Овој сет на пижами е исто така машина што може да се мие, отпорен на пламен и означува помалку. Со неверојатна сирена, еднорог, панда и цветни графички отпечатоци за избор, има сет за стил на секоја девојка! Исклучиво на. • Материјал : 77% Конвенционален, 23% полиестерски дрес; • Грижа : Машината за перење • Сет вклучува : Краток ракав на врвот и спиење краток; • Врвни карактеристики : Краток ракав, деколте на екипажот, нефункционално влечење, аловер печатење; • Кратки карактеристики : Кратки карактеристики : Повлечен стил, еластична лента за половината, печатење на сите; • сирена, еднорог, панда и цветни тематски отпечатоци; • Достапно во големини 4-18 и плус.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата