Студената индустрија Забава Симпатична смела виножито фарма за оружје 24, Дизајн од МБ Канингам

Студената индустрија Забава Симпатична смела виножито фарма за оружје 24, Дизајн од МБ Канингам

Това е достапна
DEN 558.40
Количината на стоката:

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметности“. Можеби сте ги виделе нашите дрвени или платно производи, но нашите врамени производи сега се достапни во три примамливи стилови : црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка со жито од дрво од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 30 x 1,5 x 24 врамени. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување посно или слој уметнички дела на полица или против wallид. Уметнички дела се однесуваат на : овци; Животно; Цицач; Сликарство; Стадо; Фармско животно. Дизајн од МБ Канингам.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата