Бутик крстови на olоли

Бутик крстови на olоли

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Лесно е да се додаде боја, дизајн, текстура и димензија на белешки, картички и занаетчиски проекти со бутик налепници на olоли. Возраст 3 и повеќе години. Крстови- 6 налепници кои вклучуваат 3 различни крстови, триаголник на свеќи за гласање, свеќа за столб и свеќи од чај. Боите се зелени, бели, жолти и златни. Постојат акценти на фолија. Најголеми мерки приближно 2,5 "Бутик димензионални налепници на ЕК-успех-oleоле.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата