Nuloom Martine Апстрактна машина за сонце за перење

Nuloom Martine Апстрактна машина за сонце за перење

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Потопете ги прстите во нешто ова кадифен. Направено од напојувани материјали, овој килим е исто толку мек колку што е убав. Нашите килими се дизајнирани да траат цел живот, а со соодветна грижа ќе продолжи да изгледа убаво за наредните години. Додадете допир на луксуз во секоја просторија во вашиот дом со килим како никој друг што навистина ќе даде изјава. Започнете да уживате во вашиот нов престој денес со нашите миленичиња-пријателски и лесни за чистење килими. Nuloom Martine Апстрактна машина за сонце за перење. Машината направена. Направено во Турција. Материјал : 100% полиестер. Поддршка : 100% памук. Поставување : затворен. Препорачани соби : спална соба, дневна соба, трпезарија, ходник, кујна, расадник / детска соба. Вклучува не.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата