Лесни пумпи за улична страст

Лесни пумпи за улична страст

Това е достапна
DEN 591.84
Количината на стоката:

За класичен и полиран изглед, страста на лесната улица ќе биде омилена гардероба. Заокружената пети е толку разноврсна за паметни прилики. Подготвената влошка и супер флексибилната надворешна плоча обезбедуваат цел ден/цела ноќ удобност. Подготвена влошка. Лизгање на затворање. Класична пумпа.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата