Менс кобалт и не'рѓосувачки челик 1 8ctw бел дијамантски венчален бенд прстен

Менс кобалт и не'рѓосувачки челик 1 8ctw бел дијамантски венчален бенд прстен

Това е достапна
DEN 448.00
Количината на стоката:

Воодушевете ги вашите пријатели и семејство со нашите врвни машки 8мм кобалт и не'рѓосувачки челик дијамантски венчален бенд прстен! Овој венчален прстен во боја на хромирано е создаден и од не'рѓосувачки челик и од кобалт; кој му обезбедува на сопственикот издржлив, отпорен на гребење и отпорен на свадбени бенд отколку што може да се носи секој ден. Нашата мазна креација има привлечни акценти на бели дијаманти 1/8ctw кои блескаат светло до високиот полски финиш. Завршени трки со четка по должината на центарот, обезбедувајќи мек сјај против неговиот традиционален дизајн на заоблен раб за класичен стил на свадбени бендови. Единствена мешавина на тежина, издржливост и мода го прави овој идеален избор за секоја пригода, без разлика дали се облекува за ноќна ноќ, или за редовен ден на работа, можете да го носите ова со доверба. Свадбена венчавка од 8 мм во тешка категорија од 8 мм од не'рѓосувачки челик. Два реда од 1/8ctw бел дијамант. Елегантен преклопен раб; Одлични детали за свадбениот бенд. Спакувано во мека, кадифена торбичка за подароци. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата