Чудо девојки девојки со долг ракав дете тешка маица, големини 4- & плус

Чудо девојки девојки со долг ракав дете тешка маица, големини 4- & плус

Това е достапна
DEN 224.00
Количината на стоката:

Класичниот екипаж, во супер-мека ткаенина, е одлично одење за вашето мало девојче од Wonder Nation. Со долги ракави, маицата на оваа девојка е подготвена за викенд и забавно игра. Исклучиво на. Екипаж. Долги ракави. Докажано дете Тешко : Супер-меко за дополнителна удобност. 60% памук/40% рециклиран полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица со долги ракави на девојчињата од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата