Украсена основна столче за вртење на дрво - од раскошен дом

Украсена основна столче за вртење на дрво - од раскошен дом

Това е достапна
DEN 3199.84
Количината на стоката:

Удобни и поддржувачки овие 29 "стилизирани дрвени столици од раб се опремени со вртење од 360 степени. Идеално за забава на кујната и одлични во бар, овие класично дизајнирани столици покануваат пријателски разговор за долга лежерна релаксација. Збогатете го вашиот домашен декор цврсто цврсто цврсто дрвено дрво Изградба од 2 инчи удобно винил врвен целосен 360 степени на вртење на тежината : До 300 фунти Димензии на производот : 16,5 дијаметар x 29 инчи високи некои склопки потребни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата