И кошаркарска манжетна кошарка, до големина 5xl

И кошаркарска манжетна кошарка, до големина 5xl

Това е достапна
DEN 567.84
Количината на стоката:

The And1 Performance Tee е повеќенаменска кошула Acitvewear што сте ја барале. Оваа маичка има ткаенина за влага за да ве задржи суви и иритација без вежбање. Класичното екипаж на екипаж обезбедува целосен и удобно опсег на движење кога ви е најпотребно. Кошулата со лесен тренинг е разноврсна за сите спортски кошарки, фудбал, кревање тегови и трчање! Совршено за спарување со вашите омилени и 1 кошаркарски шорцеви и чевли за целосна облека. Полиестер спандекс мешавина ткаенина . влага за влага . лесен и дише.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата