Сет на батерии управувани со бела и златна LED светилки за Божиќни свеќи со база 9,75

Сет на батерии управувани со бела и златна LED светилки за Божиќни свеќи со база 9,75

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Осветлете ја вашата соба со оваа светилка за свеќи што ќе биде совршена за украси за дома, како и за украсување на празнични и специјални настани. Оваа светилка за свеќи ги дава придобивките од вистинските свеќи без пламенот. Дајте му на кое било место допир на светлина и природа со оваа ламба. Карактеристики на производот : Боја : Топли бели светилки "Топло бело " Исто така познато како "Топло чисто " има мек природен блескав сјај сличен на големината на сијалицата на свеќите : конкавна широка сијалица со агол со светло на пламенот светло за светлосни свеќи за Божиќни свеќи со база Доаѓа со база во боја на месинг UL сертифициран и одобрена за внатрешна употреба само за секоја свеќа бара (2) "AA " батерии со големина - не е вклучена автоматска функција на тајмер со 8 часа на 16 часа надвор од свеќи доаѓаат со димензии на чаши за вшмукување : 9,75 "Висока X 2.5 "Материјал (и) со дијаметар : Пластична белешка : Сет вклучува 2 од предметот на сликата од 2 бели и златни светилки за Божиќни свеќи. Свеќата за свеќи доаѓа со функција за автоматски тајмер. UL овластен и одобрено само за употреба во затворен простор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата