Прва и главна 7 Санта Бади Плиш, Дедо Мраз

Прва и главна 7 Санта Бади Плиш, Дедо Мраз

Това е достапна
DEN 399.84
Количината на стоката:

Симпатичните пријатели на Дедо Мраз се високи седум инчи и подготвени да додадат радост во сезоната на одмор. Погоден за сите возрасти. Прва и главна 7 „Санта Бади Плиш, Дедо Мраз : 7“ Санта Бади Плиш, Дедо Мраз. Симпатичните пријатели на Дедо Мраз се високи 7 "и подготвени да додадат радост во сезоната на одмор. Погоден за сите возрасти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата