Време и тар танцувајќи пингвин бандана

Време и тар танцувајќи пингвин бандана

Това е достапна
DEN 95.84
Количината на стоката:

Донесете расположение за одмор на кој било изглед со овие бандани од време и TRU. Декорирани со Allover Fun Print, овие бандани се лесен и празничен начин за пристапување во текот на сезоната! Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Димензии : 21,75 ”x 21,75”. Карактеристики : ИСПИТУВАЕ НА ПРИНЦИЈА. Одмор Бандана од време и Тру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата