Лос Анџелес Рамс Момци 4- SS SYN TOP 9K1BXFGF XS4 5

Лос Анџелес Рамс Момци 4- SS SYN TOP 9K1BXFGF XS4 5

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Лос Анџелес Рамс Момци 4-18 SS SYN TOP 9 K1 BXFGFX XS4/5. Момци тим поли те со живописна графика и мека издржлива ткаенина. Расположи за вашиот омилен тим облечен во оваа нова, омилена мета! Ова ќе стане нов главен гардероба на вашите деца. Уживајте во оваа сезона во потполност, облечена во облеката на омилениот тим. Измешајте и одговарајте на нашиот широк спектар на стилови. Достапно во деца и младини во близина на вас. Лос Анџелес Рамс Момци 4-18 SS Syn Top 9 K1bx FGFX. Мек издржлив материјал. Лиценциран. Полиестер. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата