Stuple Industries Нема место како домашна фраза графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн од Ана Квах

Stuple Industries Нема место како домашна фраза графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност, дизајн

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцеларија. Рамките се достапни во три примамливи стилови црна, сива фарма и бела боја. Нашите текстурирани уметнички дела ќе додадат поголема длабочина и димензија на кој било простор. Секое парче е монтирано со рамка од жито од дрво од 1,5 инчи, која е подготвена да виси! Барате парче изјава? Имаме на располагање преголеми уметнички дела. Димензии : 24 x 1,5 x 10 врамени. Објавените големини на Giclee вклучуваат стандард : 24 x 1,5 x 10 преголеми : 30 x 1,5 x 13. Уметнички дела се однесуваат на : случајно, без место како дома, фраза. Дизајн од Ана Квах.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата