DesignArt 'Рози и кит' цветна панел за завеси за затемнување

DesignArt 'Рози и кит' цветна панел за завеси за затемнување

Това е достапна
DEN 575.84
Количината на стоката:

Акцентирајте ги и разубавувајте ги вашите прозорци во која било просторија од вашиот дом или канцеларија со овој завеса за кит и рози . Оваа елегантна традиционална завеса се печати со употреба на високо квалитетно мастило отпорно на еколошко бледило и е рачно изработено на побарувачка само за вас . ткаенината на факс-линен е изработен од 270 GSM полиестер што го дозволува овој White Curtain да се измие целосно и безбедно машинско миење . Овие се украсни и затемнети завеси. Тие ќе ја затемнат просторијата кога ќе бидат затворени и целосно ќе ја блокираат светлината . Карактеристики : . - Стил : Традиционален. - Предмет : Цветни. - Боја : Бела. - Модел : цвет. - Италијанско мастило со голема густина. - Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. - Филтрација на светлина : 2,5/5. Затемнување. - Полу-ласка ленена постелнина. - Машински перење. - Рачно изработено на побарувачка. - Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . - Неколку големини достапни италијанско мастило со голема густина. Тип на заглавие за третман на прозорецот : џеб на прачка. Достапни се перници за појавување, постелнина, wallидна уметност и килими . Машината што се мие.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата