Слатки креации печете совршена издолжена тава за торта, 13 9

Слатки креации печете совршена издолжена тава за торта, 13 9

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Sweet Creations® Tain Take Take. Ова е силен и издржлив, долготраен градежен производ. Sweet Creations® Take Take Take . Печете совршено ™ . гаранција за доживотен век . Рецепт Вклучен . од добро готвач . супериорно издание PTFE/PFOA слободен-не-нонстик . лесен за чистење на нон-стилот . канализирана површина за дури и печење . силен & издржлива, долготрајна конструкција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата