14KT розово позлатени и стерлинг сребрени соништа обетки со бисер

14KT розово позлатени и стерлинг сребрени соништа обетки со бисер

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Уживајте во забавни и функционални додатоци кои се совршени за секоја пригода со прекрасен 5 -ти и главен накит! 5-ти и главна 14 KT роза злато-позлатена и стерлинг сребрена боја со соништа обетки со бисер : 14kt розово злато платингерлинг сребрена коска на кука.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата