Liv & Lottie Junior Honeycomb Едно рамо резервоар

Liv & Lottie Junior Honeycomb Едно рамо резервоар

Това е достапна
DEN 431.84
Количината на стоката:

Додадете неколку нови парчиња во вашата гардероба за тренингот со овој тренд саќе со еден рамо со еден рамо од врвот од Live & Lottie. Повторно се вратат на високите хеланки на Лив и Лоти за изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина : М. Едно рамо. Ткаенина од саќе. 93% полиестер/7% спандекс. Машина за перење. Увезени. Еден резервоар за рамо за помлад од Лив и Лоти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата