Мало starвезда органско девојче 2pk флатер за ракави, со големина новороденче - 24 милиони

Мало starвезда органско девојче 2pk флатер за ракави, со големина новороденче - 24 милиони

Това е достапна
DEN 240.00
Количината на стоката:

Вашето дете ќе сака да ги носи своите мали orgвездени органски ромци. Комплетот вклучува 2 роматери со кратки нозе на трепет, давајќи им опции за избор. Направено со најчистиот органски памук на планетата, во независни ОЕКО-Текс и сертифицирани објекти на Готс. Удобните и лесни за носење ромпери се совршени за време на игра. Можете да изберете да го носите сам или слоевит со каросерии и панталони во поладно време. Snap Clotch за лесно вклучување и исклучување и брза промена на пелена. Органските ромци на Малата starвезда вклучуваат 2 роматери со кратки нозе со ракави. Snap Clotch Easy вклучено и исклучено . измешајте и совпаѓајте за да ги создадете вашите омилени комбинации во топло или ладно време . OEKO-TEX и GOTS сертифициран . 100% чист органски памук . машина миење и сушење суво.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата