Карат Т.В. Мултикорен дијамант Стерлинг сребрен моден прстен

Карат Т.В. Мултикорен дијамант Стерлинг сребрен моден прстен

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

За оној што го сакате, шарен прстен што е само нејзиниот стил! Модерен во сребрени панделки, наредени со елегантно зрачено сино, црно и треперливо бели дијаманти. Империјал 1/4 Карат Т.В. Повеќебојни дијаманти Стерлинг Сребрен моден прстен : Дијамант Тежина : 1/4 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Pave поставено во стерлинг сребрена достапна во големини 6-9 јасно на Morelearn за дијаманти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата