Мики глувчето новородено момче памук тиг

Мики глувчето новородено момче памук тиг

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Облечете го вашето мало момче во оваа симпатична памучна памучна момче од новороденото момче на Мики Маус. Овој сет вклучува два пара пижами; Две врвови и две дно. Овој сет на пижами е изработен од мек и дише памук и има ребрести манжетни на зглобот и глуждовите. Маиците со долги ракави имаат графика на Мики Маус, деколте на екипажот и директно полите, додека пантолоните имаат покриена еластична лента за половината. Овој сет ќе направи забавен и удобен додаток на колекцијата за спиење на облеката на вашето дете. Мики Маус новородено момче Памук Тиг.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата