Главни удобност Комплетна перница за кревет, стандардна кралица

Главни удобност Комплетна перница за кревет, стандардна кралица

Това е достапна
DEN 559.36
Количината на стоката:

Лебдат да спиете во целосна удобност со главната удобност Комплетна перница. Преполнетиот и поддржувачкиот дизајн на оваа перница вклучува пополнување што ја имитира удобноста и мансардата надолу по дел од цената! Главната удобност Комплетна перница има антимикробни својства и е хипоалергичен за да можете да се одморите и да дишете лесно. Технологијата за влага за губење на влага помага да се одржувате ладно цела ноќ. Со стандардни/димензии на кралицата од 20x28 инчи, главните теми удобност се вклопуваат во повеќето стандардни/кралици перници или шами. Комплетна перница за удобност на главните теми е машина што може да се мие за лесна грижа и погодност. Дајте му на вашата спална соба дополнителен слој на удобност со главна удобност комплетна перница. Доаѓа со 3-годишна гаранција. Стандардна/перница со големина на кралицата (20x28 инчи). Хипоалергично полнење. Антимикробни својства. Повеќе мансарда од другите цени споредливи перници. Мека обвивка за микрофибер. Технологијата за влага за губење на влага помага да се одржиме. Машина за перење. 3-годишна гаранција на производителот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата