Викторија К lasенски ласер го отсече кругот дизајнирани сандали од плута

Викторија К lasенски ласер го отсече кругот дизајнирани сандали од плута

Това е достапна
DEN 493.44
Количината на стоката:

Викторија Kcork Sandalscircle Laser отсечен дизајниран100% гума солиден во многу бои Комфорт креветот за нозе мека крпа за чистење на пар ласерски ласер на Викторија К, дизајнирана од плута сандали, нуди комбинација на удобност и стил. Корк единствениот додава удобност. Овој трендовски, елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта. Елегантен пар сандали на Викторија К додава талент на вашата секојдневна гардероба и овие доаѓаат во низа бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата