Без граници за маж папагал печати кратки ракави нагоре кошула, до големина 3xl

Без граници за маж папагал печати кратки ракави нагоре кошула, до големина 3xl

Това е достапна
DEN 223.68
Количината на стоката:

Кошулата подготвена за викенд од без граници ве става во оставена состојба на умот во минута кога ќе ја ставите. Забавно и шарено печатење става забавен вртеж на овој полиран фаворит. Исклучиво на. Материјал : 97% памук/3% еластан. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Classic Fit. Затворање : Плакета со 7 копчиња. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : јака од точка; сите отпечатоци; Хоризонтален грб јарем. Печатена кошула за мажи со кратки ракави од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата