Мојата куќа во Тексас - Блажено Божиќно платно - 20х30

Мојата куќа во Тексас - Блажено Божиќно платно - 20х30

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Блажено Божиќно платно печати од мојата куќа во Тексас. Големина на платното = 20x30 WRAPPEDCANVAS PRINT : Донесете висококвалитетна wallидна уметност во вашиот дом или канцеларија со печатење на платно што никогаш нема да искриви или вреска. Нашите отпечатоци со цврсто лице на платно се дебели 1,25 ”и имаат запечатен, завршен и претходно инсталиран хардвер што виси. Направено е да се обеси тешки и е супер лесен за прикажување. Истражете ги нашите врамени опции за печатење на платно за акцент на око. . Боја и детали : Нашите отпечатоци од wallидни уметности на платно ги репродуцираат со високо квалитетни, УВ-отпорни, еколошки, латекс мастила и одделение за уметници, платно од поликотон. Се гордееме со точноста на бојата и јасност на сликата за да се осигураме дека вашето ново печатење на платно трае со годините што доаѓаат . Чисти агли + Завршени грбови : Нашите солидни отпечатоци од платно се соочуваат со патентиран, отпорен на искривен дизајн кој произведува извонредни обвивки за галерија. Овие отпечатоци од платно со дебелина од 1,25 ”, исто така, вклучуваат запечатена, затворена назад за да се задржи прашина и да се заштитат вашите wallsидови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата