Addy Home Fashions Solid Microfiber Comforter Sets, кралица, бела, 7-парчиња

Addy Home Fashions Solid Microfiber Comforter Sets, кралица, бела, 7-парчиња

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Додадете свежа вибрација во вашата спална соба со овој комплет за утешител на 7 парчиња. Супер мека текстура со совршена топлина и здружение ве тера да не сакате да излезете од кревет. Моделот за зашиени машини го задржува полнењето на место за издржливост. Нашиот комплет за утешител, исто така, прави совршен подарок за сопствениците на нови куќи, свадби и повеќе направени од 100% микрофибер со 250 GSM Ultrafine Down Alternative Filling за пердуви. Лесна тежина, мека и дише ткаенина која е отпорна на брчки и избледени. Комплетот за удобност на кралицата вклучува 1 утешен (), 2 шами за перници (), 2 извезени перници за перница (), 1 перница за појадок () и здолниште од 1 кревет (со капка 14 во капка). Машинско миење во ладна вода (само нежен циклус) и суво суво. Погледнете ја етикетата за нега за упатства за миење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата