ГАИАМ МАНСКИ ЈОГА 7 КАРМА Атлетски тренинзи, до 2хл

ГАИАМ МАНСКИ ЈОГА 7 КАРМА Атлетски тренинзи, до 2хл

Това е достапна
DEN 443.20
Количината на стоката:

Добрите вибрации чекаат во активните шорцеви на Карма на Гајам. Удобно вклопувачки парови со одлики за перформанси, правејќи ги овие шорцеви одличен избор за салата или пошироко. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 6'1 ”, половината : 30-1/2”, Градите : 37 ”, раменици : 45”. Моделот носи големина M. приближно. Inseam : 7 ". Брзо суво; влага за влага. Плетен половината со влечење за удобно вклопување. Гусетирана панел за дишење. 2 странични џебови; 1 џеб на задниот патент. Спортски шорцеви за мажи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата