Луисвил Слагер Верте Метал Младински Т-топка лилјак

Луисвил Слагер Верте Метал Младински Т-топка лилјак

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Louisville Slugger Vertex Metal Monding T-Ball Bat има конструкција на алуминиумска легура. Луисвил Слагер Вертекс Метал Младински Т-топка лилјак : 2-1/4 "барел со дијаметар. Дизајн на барел со долг дијаметар. Наменет за игра на младински лига.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата