Бесплатно собрание на женското вратоврска на рамото на рамото на врвот

Бесплатно собрание на женското вратоврска на рамото на рамото на врвот

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Новиот резервоар за вратоврска од слободното склопување, лесна форма со поп-боја-ким на тој класичен летен стил што сите го сакаме. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Деколте : плоштад. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави со ленти за вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Назад еластичен опсег за вклопување во престој. Womenенски резервоар за вратоврска на врвот од бесплатно собрание. Воведување бесплатно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата