Ekena Millwork 3 W 14 D 2 H HEATON HIDED SHIND SHURDING SHEETLE CLEACTE W 10 Длабочина за поддршка, антички пивтер

Ekena Millwork 3 W 14 D 2 H HEATON HIDED SHIND SHURDING SHEETLE CLEACTE W 10 Длабочина за поддршка, антички пивтер

Това е достапна
DEN 815.84
Количината на стоката:

Инсталацијата е ветре со претходно дупчење дупки. Челикот ја исполнува побарувачката за урбан, индустриски или рафиниран стил на фарма и декор. Челикот обезбедува трајна, цврста поддршка со зачудувачка привлечност и добро се држи во влажни области. Веднаш надградете просторија со импресивно отворено полици или модернизирана поддршка за под-кабинет. Создадете впечатлив контраст против темно дрво или боја. Дизајнирајте со вашиот личен стил на ум и донесете ја радоста на вашиот простор со најголемата колекција на челични загради достапни на пазарот денес. Совршено за апликации за countertop, кабинет и полица. Пред-дупчат дупки за монтирање за лесна инсталација. Најсовремени дизајни во најразлични големини. Висококвалитетен, 1/4 "Тешки метал нуди трајна, цврста поддршка. Единствени и модерни дизајни за сите стилови на украси. Достапни во најразлични специјализирани рачно насликани завршувања.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата