Момци за праска карирани специјални поводници за фустани

Момци за праска карирани специјални поводници за фустани

Това е достапна
DEN 751.84
Количината на стоката:

Вашето малечко ќе изгледа исклучително убав во четири парчиња облека од оваа момчиња поставена од Georgeорџ. Копче надолу кошула, кариран елек, пар панталони и соодветна вратоврска за клип, сите се вклучени во сетот за голема вредност и стилски, координиран изглед. Панталоните имаат целосна еластична лента за половината за лесна удобност. Овој комплетен сет е машински миење и достапен, што го прави лесен додаток без проблеми во гардеробата на кое било момче. Peachорџ Бојс, праска, карирана специјална пригода за фустани : кошула : 55% памук, 45% полиестер. Елек, панталони, вратоврска : 100% полиестер. Комплет со четири парчиња. Кошула : Предно затворање на предниот дел на копчето. Долги ракави . Јака од преклопување. Елек : карирана шема однапред. Затворање на предниот дел на копчето. Без ракави. Панталони : Повлечен стил со покриена еластична лента за половината. Цела должина. Координирање на врзана лента за клип. Достапно во задоволство од праска. Машинско миење ладно со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали сувото, да се отстрани навремено, железото на најниско поставување колку што е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата