Скандинавија минимална ладна карафе со високи класични очила со двојни wallидови

Скандинавија минимална ладна карафе со високи класични очила со двојни wallидови

Това е достапна
DEN 634.56
Количината на стоката:

Направи олово без олово и БПА; не за употреба на врвот на шпоретот; Очилата се микробранови безбедни и безбедни машини за миење садови, карафе е само миење на рацете. Вива Скандинавија го доставува високото искуство што го очекувате од рачно изработен коктел или занаетчиско кафе. Карафета и неговите совпаѓачки чисти стаклени гулаби формираат едноставна, чиста и инспиративно функционална табела, и ќе го обожавате избалансираното, удобно чувство на разноврсните, двојни tumидови. Спуштете во некои лабави чај или чајни торби и гледајте како вашата ладна пијалак расте подлабоко и побогато во елегантното, чисто цилиндрично стакло. Поддржано од илјадници години традиција, чајот го смирува духот, ги тантализира пупки за вкус, го оживува телото и нè привлекува заедно - чаша чај прави сè подобро. Студената пијалак лабава чај или чајни торби, или внесете вода со овошни парчиња, а потоа истурете низ силиконски капак без БПА што содржи цедилка од не'рѓосувачки челик. Како бегалец, ние поставуваме нови стандарди за стабилност, сила и можност за раст. Изматете го ова! Со стаклени производи од libbeyif, некогаш сте испуштиле од чаша, шансите сте веќе сте ги запознале Либеј. Јасен, минималистички стаклен карафе со 34 унца со карактеристично модерен стил; Доаѓа со две очила со двојни wallидови со 12 унци. Безбедно спакувано во кутија за испорака; Секогаш миење пред употреба, бидејќи нарачките исполнети од Либеј се испорачуваат директно од магацинот на производителот. Дизајниран во Данска и рачно изработена од квалификувани занаетчии; Одлично за уживање во себе или како подарок за родендени, годишнини, свадби, прослави и многу повеќе. Ние се рангираме како врвен производител на стакло во Америка и еден од најголемите добавувачи на прибор во светот. Ние веруваме дека секоја пригода - голема и мала - е можност да го прославиме животот. Дизајниран во Данска и рачно изработена од квалификувани занаетчии, Minima Carafe има капацитет од 34 унца и мери 3,46 инчи во дијаметар и висок 11,25 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата