Дете занаетчиски Кејден 4-во-кабриолет за креветчиња

Дете занаетчиски Кејден 4-во-кабриолет за креветчиња

Това е достапна
DEN 3999.84
Количината на стоката:

Координирање на шини за шини и кревети за деца за деца, се продаваат одделно. Кајден 4-во-1 кабриолет за креветчиња : Обичен, традиционален стил што ќе даде иконска изјава во која било расадник. Ограничена гаранција за живот. Секој детал од оваа креветчето е смислено дизајниран за максимална привлечност. Криб е направена од фурнири од дрво и дрво со безбедно бебе, нетоксична чеша. Архитектонските елементи за дизајн ја издвојуваат оваа креветчето, вклучително и широка капа за капа, широки лекови и стапала на основата на заградите. Овие предмети вклучуваат само предмети, а не оние на продавачите на пазарот. За целосни информации за потсетување, одете на потсетување.Кајден 4-во-1-кабриолетниот кревет за живот има обичен, традиционален стајлинг што ќе направи икона изјава во која било расадник. Клиентите кои купиле потсетена ставка ќе бидат известени по е -пошта или со писмо испратено на адресата дадена за време на купувањето. Квалитетната конструкција ќе трае со години. Архитектонските елементи за дизајн ја издвојуваат оваа креветчето, вклучително и широка капа за капа, широки лекови и стапала на основата на заградите. Силната поддршка на металниот душек се прилагодува на три височини. Координирање на шини за шини и кревети за деца за деца, се продаваат одделно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата