Домашна чудна сликарска тема за кафе Забава Новина од рода за филтрирање на светло за филтрирање, 54 36

Домашна чудна сликарска тема за кафе Забава Новина од рода за филтрирање на светло за филтрирање, 54 36

Това е достапна
DEN 335.84
Количината на стоката:

Чувствувајте се свежо и енергично во секое време од денот со завесите за прозорецот за блуз. Вклучени се две ткаени нивоа на светло-филтрирање со целокупно печатење со теми кафе во нијанси на сина и сива боја. Користете сами или со координативната валанс, продадена одделно. Ќе смести шипка до 3/4 инчи во дијаметар. SKL Home до сабота Најт Рибар носи личност, забава и талент на најинтимните простори во вашиот дом, со производи кои се движат од додатоци за бања и завеси за туширање до крпи, завеси и пошироко. Без разлика дали вашиот стил е оптимист и модерен или класичен и пријатна, SKL Home обезбедува изглед да го надополни скоро секој декор. Комбинирајќи 40+ години искуство, глобална инспирација за дизајн и премиум измислици, SKL Home продолжува да го води патот во додатоци за дома. Вклучува 2 нивоа. Светло-филтрирање ткаени со декоративно печатење на шолја за кафе. Ќе смести прачки со дијаметар до 3/4 инчи. 100% полиестер. 54 "x 36". Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата