Колекцијата за украси на домашни куќи со црно -бело текстурирано седиште за себе си матрична типографија изгледаат xl платно wallидна уметност

Колекцијата за украси на домашни куќи со црно -бело текстурирано седиште за себе си матрична типографија изгледаат xl платно

Това е достапна
DEN 478.40
Количината на стоката:

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата