Трговска марка ликовна уметност „Духовни стрели 1“ платно уметност од Jeanан Плут

Трговска марка ликовна уметност „Духовни стрели 1“ платно уметност од Jeanан Плут

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Уметник : Jeanан Плутсубјект : Типографија Стил : Модерни и современи Производ Тип : Галерија-обвиткано платно Арттис подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има две стрели вкрстени во центарот на рамката. Јас сум во најголем дел самоучен сликар, фотограф и Графички уметник. Студирав сликарство на UWO во Ошкош, ВИ и поминав разни часови по уметност низ годините. На 16 години сликав за домашен дизајнер на D�cor, но сега сум сам во последните 5 години Jeanан Плут „Духовни стрели 1“ платно уметност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата