Познати розови јуниори со средно кревање глужд слаби 29 27 со двојна манжетна

Познати розови јуниори со средно кревање глужд слаби 29 27 со двојна манжетна

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Направени со нашиот најудобен тексас, овие славни розови средни тешки фармерки имаат и супер слатки детали за манжетни. Можете да ги носите на два начина - валани за должина на глуждот или да ги превртувате за слаби должини. Изборот е твој! Среден пораст. 27 "Inseam. 29" Inseam Un-Roolled. Слаби одговара. Ципер летајте со затворање на копчињата. 3 предни џебови. 2 џебови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата