Карат Т.В. Црн дијамант 14kt жолто злато овален прстен за ангажман на пасијанс

Карат Т.В. Црн дијамант 14kt жолто злато овален прстен за ангажман на пасијанс

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Гаранција Миабела - Миабела гарантира дека сите накит што ги продаваме ги исполнува највисоките стандарди и тоа се производи за лого на висококвалитетни, врвни линиски инспекции, премиум материјали и зачудувачки супериорна конструкција и дизајн. Висока полска завршница - заврши со висок лак за дополнителна искра и сјај. Април Април. Безвременски класици - Прегрнувањето на најновите стилови е важно за Миабела, но свртувањето на нив безвременски е нашата цел. Овој прстен за ангажман на црниот дијамант е совршен за жена која бара едноставност и елеганција. Црна родиум позлатена. Овој модерен венчален прстен има овален, сет, црн дијамант во центарот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата