Зелена луксузна фрлање перница 24in 24in

Зелена луксузна фрлање перница 24in 24in

Това е достапна
DEN 384.00
Количината на стоката:

Оваа шик и елегантна декоративна перница за фрлање е совршен начин да додадете цвета боја на вашиот простор. Зачудувачкиот дизајн го прави овој Плут Капела Зелен луксузен фрлање перница. Ткаенината на оваа луксузна перница е мешавина од полиестер и памук. *Бои : зелена *ткаенина Потекло : Соединетите Држави. Перници се рака *Двокреветна перница *Невидливо куќиште за патент за прилагоден изглед *Сите шевови се над-заклучени и зашиени за професионална завршница *Поставувањето на моделот може да варира малку *Мерењата на перници се цвест од внатрешната *перници вклучуваат ** хипоалергичен Долу алтернативно вметнување полифил *Препорачано чисто чисто *Содржина на ткаенина : 62% полиестер, 38% памук *Модел : Доби *Фламбилноста : CAL 117-2013, NFPA 260, UFAC I Зелен луксузен фрлање перница 24in x 24in.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата