Се прашувам нација момчиња случајни Здраво врвни чевли

Се прашувам нација момчиња случајни Здраво врвни чевли

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Од училишните денови до обичните излегувања и социјалните собири, Hi-Top чевлите на Wonder Nation за момчиња го комплетираат неговиот изглед на денот со свежина и разноврсност. Со синтетички горен што е лесно да се избрише и да се чува чиста, а мека постава со удобно чорап, вашето момче ќе може да игра цел ден во стил. Овие обични чевли со hi-top имаат дизајн на патент и чипка за да обезбедат привлечно за него-да! Само на. Материјал : Полиуретан горен; Гума со кожна надворешна плоча. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка со внатрешните патенти за вклопување. Големина на чевли : 6. Ширина на чевли : Средна. Карактеристики : удобно чорап направен со латекс; не-обележување надворешна плоча направена со гума; Подготвена јака за безбедно вклопување; Наменето за надворешни и обични прилики. Обични чевли на момчињата од чудо од чудо нација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата