Мармонт Хил Ајде да бидеме сирена врамена wallидна уметност, 12,00 1,50

Мармонт Хил Ајде да бидеме сирена врамена wallидна уметност, 12,00 1,50

Това е достапна
DEN 1656.48
Количината на стоката:

Оваа ајде да бидеме сирена врамена wallидна уметност е врвен квалитет на giclee на архивска хартија со висока резолуција од уметничкиот колектив Мармонт Хил. Мармонт Хил е колектив на уметници - предводен од Парвез Таџ кој делува како креативен директор. Заедно создаваме оригинални уметнички дела кои се отпечатени на најразлични материјали како што се алуминиум, платно, огледало и обновено дрво. Колективот е инспириран од луѓе, места и работи. Секое парче со ограничено издание е рачно изработено со loveубов и грижа. Мармонт Хил Ајде да бидеме сирена врамена wallидна уметност : врвен квалитет giclee печати на архивска хартија со висока резолуција. РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата