Без граници на троен магацински глужд од широки манжетни на јуниори

Без граници на троен магацински глужд од широки манжетни на јуниори

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Ниту граници Triple Stack Spide Cuft Wide Cuft Jean е Jeanан со средно кревање Jeanан кој нуди неверојатно вклопување. Нашиот модел е 5 '9 "и носи големина 3. Клиентите го сакаат ова вклопување што удира во половината и папокот. Со ткаенина што ја држи својата форма и фит Затвори и 30 "Inseam. Клиентите не само што го сакаат вклопувањето, туку ја сакаат ултра мека ткаенина и детали за половината. За да го задржите овој Jeanан во своја најдобра состојба, ве молиме машинско миење ладно со како бои, само белило што не е хлор кога е потребно и да се сува суво на низок продавач 30 "јамки на ременот со премија за половината Премиум ткаенина 3 копче 5 џеб стилизирање, со функционален грб, со функционален грб џебови.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата