-Инел хардвер се вклопува во Изберете: 1991- Нисан Максима, 1993- Нисан Алтима

-Инел хардвер се вклопува во Изберете: 1991- Нисан Максима, 1993- Нисан Алтима

Това е достапна
DEN 223.52
Количината на стоката:

Кога станува збор за работните места со сопирачките, хардверот на сопирачките е често најнеостанатата компонента. Истрошениот хардвер за сопирачките може да доведе до несакана бучава, предвремено абење на сопирачките и влечење на сопирачките. Издржлив, сигурен хардвер за сопирачките е од суштинско значење за успешна работа со сопирачките. Осигурете се дека вашата работа за сопирачките е успешна за прв пат со употреба на хардвер за сопирачките R-Line. • Произведено до прецизни спецификации во форма, вклопување и функција • Изградени со премиум материјали кои ги исполнуваат или ги надминуваат перформансите на ОЕ • Направено за да се овозможи тивко, мазно и безбедно сопирање • Инженерско и тестирано за да се исполни издржливоста и сигурноста во екстремни услови • Направено од високо -квалитетните материјали се вклопуваат Изберете : 1991-2001 Nissan Maxima 1993-2001 Nissan Altima 2000-2001 Nissan Sentra 1996-2001 Infiniti I30 1991-1996,1999-2001 Infiniti G20 и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит виџет за проверка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата