Боксер за перформанси во машка машка перформанси во машка категорија, со должина на долна облека, 3-пакет

Боксер за перформанси во машка машка перформанси во машка категорија, со должина на долна облека, 3-пакет

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Елегантно вклопување, супер лесен чувство и дизајн со подолга должина, направете ги овие боксерски брифинзи од Reebok вашето ново одење. Удобен почеток на вашиот ден, овие брифинзи нудат целодневна удобност без разлика што правите. Од салата до канцеларијата, тие ве покриле. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вкупен парови : Вклучени се три пара. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : седи под природната половината; Нуди целосна покриеност. Карактеристики : ознака помалку за дополнителна удобност; лесен; подолга должина; Еластично лого на половината; Предна торбичка со врвно отворање. Машка машка категорија со подолга должина на боксери со 3-пакет од Рибок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата