Поедноставете го слајд магацинот ИТ пластична корпа за складирање, сет од 2, црна

Поедноставете го слајд магацинот ИТ пластична корпа за складирање, сет од 2, црна

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Максимизирајте го вашиот простор за складирање со поедноставениот 2 пакет слајд 2 магацин, плитки корпи за складирање. Создаден со патентиран дизајн на слајд-до-магацин кој обезбедува поддршка за лизгање на аголот што им овозможува на тоталите да бидат безбедно стабилни. Складирањето за складирање држи до 25 bs додека е наредено, дозволувајќи ви да го зголемите складирањето во плакари, ормани, полици и многу повеќе. Тотелите уредно гнездо внатре кога не се во употреба. Организирањето само што стана полесно со поедноставниот оџак на слајд 2. Поедноставете 2 пакети слајд 2 магацин, плитки корпи за складирање во црна боја. Димензии : 15 "x 13" x 5 ". Агли на секој складиште за складирање дизајнирани со поддршка за слајдови за да им овозможат на тоте да бидат стабилни. Тота гнездо уредно внатре кога не е во употреба. Патентиран слајд до дизајнот на магацинот.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата